JAK DOŁĄCZYĆ?

Proces rekrutacji do Liceum ADE składa się z pięciu etapów. W rekrutacji nie bierzemy pod uwagę wyniku egzaminu ósmoklasisty – prowadzimy za to spersonalizowaną rekrutację, podczas której poznasz nas “od kuchni”, a my poznamy Ciebie i wspólnie podejmiemy decyzję, czy mamy wspólną wizję na Twoją edukację.

KROK 1. ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE: Zgłoszenia chęci podjęcia nauki w Liceum ADE

W formularzu nie zapomnij zaznaczyć dat “Dni w ADE” – to wybrane przez Ciebie dwa dni, podczas których doświadczysz edukacji w naszym liceum. Po wysłaniu formularza online zadzwonimy pod numer wskazany w zgłoszeniu i zaprosimy Ciebie oraz Twoich rodziców na rozmowę w Akademii.

KROK 2.  ROZMOWA Z TOBĄ I TWOIM RODZICEM O NAUCE W ADE :

W trakcie rozmowy wzajemnie się poznamy. Opowiemy Tobie i Twoim Rodzicom o Akademii. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. Będziemy chcieli poznać także Ciebie – opowiedz nam w trakcie rozmowy krótko o sobie, swoich zainteresowaniach i planach edukacyjnych. Jeśli po rozmowie zdecydujesz, że chcesz podjąć dalsze kroki w procesie rekrutacji, zaprosimy Cię na “Dni w ADE”.

KROK 3. DNI W ADE + TWOJA AUTOPREZENTACJA

Po wstępnej rozmowie skorzystaj z “Dni w ADE”, które pozwolą Ci doświadczyć naszej, niestandardowej edukacji. Dwa dni spędzone w naszej szkole z pewnością dadzą Ci próbkę tego, jak może wyglądać Twoja – skrojona na miarę – edukacja w naszym liceum. W trakcie ich trwania przedstaw nam prezentację na swój temat:

  • Opowiedz w niej o swoich pasjach, zainteresowaniach, dotychczasowych osiągnięciach oraz planach na przyszłość.
  • Część prezentacji przygotuj w języku angielskim.
  • Zaskocz nas, zagadaj albo pokaż filmik o sobie, to będzie Twój czas na to, abyś przekonał nas, że jesteś świetnym kandydatem na naszego licealistę. 
  • Po prezentacji porozmawiaj z naszym zespołem rekrutacyjnym. 

Podczas Dni w ADE otrzymasz od nas teczkę z dokumentami aplikacyjnymi, które po wypełnieniu przyniesiesz do ADE – masz na to 14 dni od daty rozmowy.

KROK 4. PODSUMOWANIE REKRUTACJI:

Telefonicznie przekażemy informację o wyniku rekrutacji.

JEŚLI ZŁOŻYSZ DOKUMENTY REKRUTACYJNE I OKAŻE SIĘ, ŻE MAMY WSPÓLNĄ WIZJĘ NA TWOJĄ EDUKACJĘ, JUŻ NA TYM ETAPIE MOŻEMY PRZYJĄĆ CIĘ DO GRONA NASZYCH PRZYSZŁYCH LICEALISTÓW I PODPISAĆ UMOWĘ O KSZTAŁCENIE.

KROK 5. UZUPEŁNIJ DOKUMENTY O:

  • oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
  • oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty – niezwłocznie po uzyskaniu tych dokumentów

Informacje o opłatach:

  • *Opłata rekrutacyjna  – 250 zł (po przyjęciu ucznia do liceum opłata jest zaliczana na poczet wpisowego – 250 zł, jeśli uczeń nie zostaje przyjęty, to opłata rekrutacyjna jest bezzwrotna)
  • NUMER KONTA: 20 1140 1153 0000 2643 7100 1001, mBank (Akademia Dobrej Edukacji, ul. Przemysłowa 3, 63-200 Jarocin; tytuł przelewu: opłata rekrutacyjna, imię i nazwisko kandydata)
Skip to content