NASZ ZESPÓŁ

SPOŁECZNOŚĆ PRACOWNIKÓW PEDAGOGICZNO-TERAPEUTYCZNYCH AKADEMII DOBREJ EDUKACJI IM. CZESŁAWA NIEMENA W JAROCINIE- ROK SZKOLNY 2020/2021

BLOK DOBRZY: 

Ewa Sławicz – psycholog, pedagog specjalny, nauczyciel WDŻ

Daria Płatonowicz – Sipiak – psycholog, pedagog specjalny, nauczyciel WDŻ

Daria Moch – pedagog, pedagog specjalny

Patrycja Bielarz – psycholog

Martyna Bachorska – psycholog

Marta Nowakowska – psycholog

ks. Maciej Borowicz – nauczyciel religii

BLOK AKTYWNI:

Błażej Kalinowski – nauczyciel wychowania fizycznego

Anna Adamska – nauczyciel wychowania fizycznego

Marcin Szymkowiak – nauczyciel wychowania fizycznego, oligofrenopedagog

Katarzyna Dziekańska – instruktorka jogi

Anna Kamieniarczyk – fizjoterapeuta, terapeuta SI, oligofrenopedagog

Marzena Wypuszcz – fizjoterapeuta, oligofrenopedagog

BLOK TWÓRCZY:

Karolina Maćkowiak – nauczyciel j. polskiego, pedagog specjalny, nauczyciel edukacji spersonalizowanej

Bartosz Tabaka – nauczyciel j. polskiego

Ewa Roszak – nauczyciel j. polskiego, nauczyciel wiedzy o kulturze, logopeda

Agnieszka Mańczak-Rapczyńska – nauczyciel j.polskiego, nauczyciel historii

Katarzyna Ślachetka – nauczyciel muzyki

Marta Pautrzak – nauczyciel wiedzy o teatrze, filmoznawca

Liliana Mikstacka – nauczyciel plastyki i historii sztuki

BLOK OTWARCI:

Katarzyna Cybok – nauczyciel j. niemieckiego, pedagog specjalny

Karolina Żarczyńska – nauczyciel j. niemieckiego

Eihab Abou Raid – nauczyciel j. angielskiego

Jolanta Michalak – nauczyciel j. angielskiego

Barbara Bartmańska – nauczyciel j. angielskiego

BLOK KRYTYCZNI:

Dominika Antczak-Bachórz – nauczyciel geografii, oligofrenopedagog, doradca zawodowy, terapeuta pedagogiczny

Ilona Kaczmarek – nauczyciel historii

Paweł Zjeżdżałka – nauczyciel historii, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Kamil Rink – nauczyciel geografii, nauczyciel matematyki

Urszula Wyremblewska-Korzyniewska – nauczyciel podstaw przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce

BLOK ROZUMNI:

Katarzyna Zdunek – nauczyciel chemii

Aleksandra Mendelska – nauczyciel biologii

Zdzisława Podemska-Płatonowicz – nauczyciel chemii

Jacek Adamczak – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Wojciech Tomalak – nauczyciel fizyki

Szymon Smółka – nauczyciel biologii

BLOK LOGICZNI:

Przemysław Fatyga – nauczyciel informatyki

Renata Graczyk – nauczyciel matematyki, nauczyciel informatyki

Anna Koroniak – nauczyciel matematyki

DYREKCJA ADE:

Karolina Maćkowiak – dyrektor Akademii

Kinga Słowiak – wicedyrektor Akademii

Katarzyna Cybok – wicedyrektor Akademii